Kategorie

AKCE A SLEVY NA E-MAIL

Mramor je klasika, která se nikdy neokouká

Mramorová mozaika za výhodnou cenu

Zákaznická podpora

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9:00 do 17:00, E-mail NONSTOP

Telefon:721 189 756

Pošlete nám e-mail

Užitečné informace k nákupu

Vyhledání požadovaného zboží

Internetový obchod AhaMarket.cz nabízí několik tisíc položek v pěti hlavních kategoriích Dům a bydlení, Hoby, dílna a stavba, Hračky, sport a volný čas, Sport a Zahrada  a celé řadě podkategorií.  K vyhledání požadovaného druhu zboží, nebo přímo specifického výrobku máte na výběr ze dvou možností:

  Vyhledání ze seznamu kategorií a podkategorií
    prostřednictvím menu

Nakoupit u nás můžete jednoduchým výběrem zboží pomocí horního interaktivního menu, nebo postranního rozbalovacího menu KATEGORIE kliknutím na požadovanou položku. Menu se rozbalí do stromu podkategorií, kde můžete pokračovat až k výběru požadovaného zboží. Kategoria a podkategorie můžete také rozbalit kliknutím na tlačítko  +  a sbalit tlačítkem - .

Vyhledání pomocí vyhledávacího pole 

Můžete také z výhodou použít vyhledávací pole v záhlaví stránek a zadat buď přesný název výrobku (pokud jej znáte), nebo jakékoli klíčové slovo tento výrobek charakterizující např zahradní lavice, nebo fotbálek. Případně i výraz obecný domácnost, zahrada, sport, dílna. U každého zboží jsou po rozkliknutí zobrazovány detailní informace. Vyhledávací pole vám také aktivně nabídne konkrétní produkty na základě vámi zadaného výrazu, nebo slovního spojení.

Pokud se nezobrazí přesně požadované, můžete prozkoumat příbuzné zboží, které se nachází u každé položky.

Vlastní nákup

Zboží nakoupíte jednoduše jeho vložením do nákupního košíku a po vyplnění požadovaných údajů dokončíte nákup potvrzením objednávky.

Následně obdržíte její shrnutí se všemi potřebnými údaji na váš e-mail. Je tedy důležité zadávat funkční e-mailovou adresu.

Pro objednání u nás není nutná registrace.

Registrací a vytvořením uživatelského účtu však získáte výhodu přehledu nad svými objednávkami a jejich stavem on-line. 

Objednávku můžete provést též telefonicky na telefonním čísle 721189756.

Přejeme Vám pohodlný a příjemný nákup.

 


Jak nakoupit | O nás | Doručovací podmínky | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Přihlášení | Partneři | Hlavní stránka

© 2014 - 2016 AhaMarket.cz